MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 4961494
nr 496 1494
Stolar
6 st, Gustaviansk stil, SMF Svenska Möbel Fabriken [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 19 november 2007
17/11 19:16:43
2.700 kr
19/11 10:26:24
Den Gustavianska stilen